Reference na umělecké malby uměleckého malíře Michala Moučky

Požádali jsme majitele uměleckých maleb uměleckého malíře Michala Moučky, aby se vyjádřili k dílům, která od něj dostali.

Položili jsme majitelům uměleckých maleb Michala Moučky tyto otázky jako návod k sepsání jejich referencí:

Umělecká malba Ryba visí v Ostravě

Umělecká malba Ryba autor Michal Moučka
Reference č. 1. Umělecká malba Ryba autor umělecký malíř Michal Moučka. Umělecká technika akryl na plátně. Pokud si přejete vytvořit malbu podobnou této malbě, kontaktujte autora.

Ve svém bytě jsem už neměl na další malbu na žádné stěně místo. O další malbě jsem tedy neuvažoval. Jenže osud chtěl jinak. Už na první pohled se mi malba Ryba od Michala Moučky zalíbila. Velmi mě přitahovala sladěná barevná a tvarová pestrost uměleckého zpracování rybích šupin. V malbě Ryba jsou všechny ty barvy, co ve mně vyvolávají příjemné emoce. A právě to mě přimělo k rozhodnutí si vzít malbu Ryba.

Musel jsem se ve svém bytě sundat ze stěny jinou malbu, prohodit ji se třetí a tu třetí odložit za skříň. Tak vzniklo místo pro Rybu. Ryba všem připomíná, že i v kalných vodách se dá dobře žít a že život je barevný a příjemný. Ryba je malbou, co vyvolává hodně emocí nejen ve mně, ale i ve druhých lidech, co už ji u mě doma viděli.

Jan, Ostrava

Umělecká malba Oko pověšena v Třinci

Umělecká malba Oko autor Michal Moučka
Reference č. 2. Umělecká malba Oko autor umělecký malíř Michal Moučka. Umělecká technika akryl na plátně. Pokud si přejete vytvořit malbu podobnou této malbě, kontaktujte autora.

Zajímám se o moderní a alternativní umění, hlavně o moderní a alternativní způsoby malby. Toto umění vždycky osvěží mou duši, když je to potřeba. Mám doma několik takových maleb. A teď jsem přidala další malbu Oko od Michala Moučky. Na malbě Oko se mi líbí ta souhra barev, jakými je tvar oka a obočí vyjádřený. Teplé a veselé barevné schéma ve mně dělá radost a štěstí.

Když se dlouho upřeně dívám a soustředím na černou panenku uprostřed Oka, tak mi po nějaké době úplně zmizí okolní svět, vidím jen tu černou plochu a hru hřejivých barev okolo ní. Toto kouzlo malby Oko jsem objevila náhodou. Autor malby mi o tom kouzlu nic neřekl.

Dorota, Třinec

Umělecká malba Pavouk na hřebíku v Ostravě

Umělecká malba Pavouk autor Michal Moučka
Reference č. 3. Umělecká malba Pavouk autor umělecký malíř Michal Moučka. Umělecká technika akryl na plátně. Pokud si přejete vytvořit malbu podobnou této malbě, kontaktujte autora.

Chovám jedovaté pavouky sklípkany. Ten strach o život, když si je nechám po sobě pochodovat, pro ten stojí za to žít. Moji pavoučci mají nového brášku. Je pověšený na stěně, ale nevisí na pavučinovém vlákně, nýbrž na hřebíku ve stěně.

Malba Pavouk od Michala Moučky je varováním pro všechny, kdo by si chtěli na moje osminožky dovolovat. To si dovolí jenom jednou a pak je s nima ámen. Malbu Pavouk jsem v galerii Nibiru uviděl, když jsem tam náhodou byl. Konečně někdo, kdo maluje normálně! A tak jsem ji bral. Správňácká malba.

Milan, Ostrava

Umělecká malba Maska zavěšena v Opavě

Umělecká malba Maska autor Michal Moučka
Reference č. 4. Umělecká malba Maska autor umělecký malíř Michal Moučka. Umělecká technika sprej a akryl na plátně. Pokud si přejete vytvořit malbu podobnou této malbě, kontaktujte autora.

Přála jsem si do obývacího pokoje nějakou malbu, která bude mít mystické téma. Zaslala jsem e-mailem své přání panu Moučkovi, kterého jsem si vybrala na internetu. Domluvili jsme se, že pro mně udělá skicu malby na mystické téma a že mi ji zašle v příloze e-mailem. Během 2 dnů jsem měla skicu v e-mailu. Rozhodla jsem se, že bych takovou malbu chtěla. Její vytvoření trvalo asi 5 dnů.

Malbu Maska jsem si vyzvedla v galerii Nibiru v Ostravě. Nakonec pan Moučka použil v malbě Maska ještě lepší odstíny barev, než byly v její skice. Připomíná mi to indiánskou mystiku, jak indiáni dělají mystické rituály, jako třeba léčení nemocí nebo vymítání zlých duchů.

Helena, Opava

Umělecká malba Štíř je umístěna v Brně

Umělecká malba Štír autor Michal Moučka
Reference č. 5. Umělecká malba Štír autor umělecký malíř Michal Moučka. Umělecká technika akryl na plátně. Pokud si přejete vytvořit malbu podobnou této malbě, kontaktujte autora.

Na Facebooku jsem si všimla malby Štír. Připadalo mi to jako logo nějaké firmy, která vyrábí oblečení a vybavení pro outdoorové sporty. I mému příteli se malba Štír líbila. Obrátili jsme se na Michala Moučku, že bychom chtěli, aby malba byla naše. Doma máme různé plakáty na stěnách, kde převažuje žlutá a červená barva, takže malba Štír se bude mezi tím vyjímat, řekli jsme si.

Můj přítel jezdí často pracovně do Ostravy a tak nebyl problém malbu v galerii Nibiru převzít. Od té doby ji u nás v obýváku vidělo snad 50 lidí, kteří byli u nás doma na různých oslavách, a malba se líbí. "Rozkošné zvířátko," říká moje kamarádka Eva.

Klára, Brno

Přejete-li si, aby umělecký malíř Michal Moučka vytvořil pro vás uměleckou malbu podobnou na této stránce uvedeným malbám, kontaktujte jej s tímto přáním.

Tyto internetové stránky využívají cookies pro měření návštěvnosti. Používáním těchto internetových stránek s takovým využitím cookies souhlasíte.